Historia ceny i opinie o Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1839 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1959 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 57opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1839 zł (wykryta w dniu: 2023-01-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-19) wynosi 1959 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony

Według naszych danych Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony, to w serwisie Ceneo znajdziesz 57 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Obiektyw Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 DI III RXD Sony FE.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony?

Najtaniej Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony można było kupić za 1839 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-21.

🏷️ Jaka jest cena Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony aktualnie?

Aktualna cena Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony wynosi 1959 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony?

Według serwisu Ceneo, Aparat Olympus TOUGH TG-6 czerwony posiada 57 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.