Historia ceny i opinie o Aparat Nikon Z 6II + FTZ

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Aparat Nikon Z 6II + FTZ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 7099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 7398.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Aparat Nikon Z 6II + FTZ

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Aparat Nikon Z 6II + FTZ. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Aparat Nikon Z 6II + FTZ, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 7099 (wykryta w dniu: 2023-12-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 7398. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Aparat Nikon Z 6II + FTZ

Aparat Nikon Z 6II + FTZ to nowoczesny i wszechstronny aparat cyfrowy bezlusterkowy, wyposażony w pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 24,5 Mpix. Dzięki dwóm procesorom Expeed zapewnia szybkość zdjęć w serii 14 kl./s oraz czułość ISO 100-51200. Posiada wyświetlacz 3,2" oraz rozdzielczość maksymalną 6048 x 4024 pikseli. Aparat umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K (3840 x 2160). Dodatkowe funkcje takie jak Auto ISO, Tryb panoramy, Histogram, Focus peaking oraz stabilizacja obrazu pozwalają na realizację różnorodnych projektów fotograficznych i filmowych. Z 6II + FTZ posiada różne złącza i porty, w tym mini jack, Wi-Fi, HDMI, Bluetooth, USB-C oraz dodatkowe wejścia na karty pamięci SD, SDHC, SDXC, XQD, CFexpress. Aparat jest także wyposażony w adapter FTZ, który umożliwia używanie obiektywów F-Mount. Wyróżnia się także funkcją AF przy małej jasności, która działa do poziomu -6 EV z obiektywem f/2 lub jaśniejszym, co pozwala na uzyskanie doskonałej ostrości nawet w słabym świetle.

Gdzie kupić Aparat Nikon Z 6II + FTZ

Według naszych danych Aparat Nikon Z 6II + FTZ można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Aparat Nikon Z 6II + FTZ za kwotę 7398 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 739.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Aparat Nikon Z 6II + FTZ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Aparat Nikon Z 6II + FTZ, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Aparat Nikon Z 6II + FTZ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Nikon Z 6II + 24-70mm f/4 S.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Aparat Nikon Z 6II + FTZ?

Najtaniej Aparat Nikon Z 6II + FTZ można było kupić za 7099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-23.

🏷️ Jaka jest cena Aparat Nikon Z 6II + FTZ aktualnie?

Aktualna cena Aparat Nikon Z 6II + FTZ wynosi 7398 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Aparat Nikon Z 6II + FTZ?

Według serwisu Ceneo, Aparat Nikon Z 6II + FTZ posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Nikon Z 6II body.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.