Historia ceny i opinie o Aparat Nikon Z 5 body

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Aparat Nikon Z 5 body był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4085.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Aparat Nikon Z 5 body

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Aparat Nikon Z 5 body. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Aparat Nikon Z 5 body, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3999 (wykryta w dniu: 2024-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 4085. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Aparat Nikon Z 5 body

Aparat Nikon Z 5 body to bezlusterkowy aparat cyfrowy o wytrzymałej i lekkiej konstrukcji, kompatybilny z obiektywami pełnoklatkowymi. Posiada matrycę CMOS o rozdzielczości 24,3 Mpix, wyświetlacz 3,2" oraz możliwość nagrywania filmów w jakości 4K. Dzięki zastosowaniu mocowania Z firmy Nikon, aparat umożliwia tworzenie zdjęć i filmów o wyjątkowej jakości obrazu, z dbałością o szczegóły, głębię i kolory. Z 5 body oferuje również szybkość zdjęć w serii 4.5 kl./s, migawkę szczelinową, mechaniczną i elektroniczną 1/8000, a także możliwość podpięcia lampy błyskowej. Dodatkowo, aparat posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak Auto ISO, Tryb panoramy, Histogram, Focus peaking, a także złącza i porty, w tym Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB-C oraz dodatkowe wejścia na karty pamięci SD, SDHC, SDXC.

Gdzie kupić Aparat Nikon Z 5 body

Według naszych danych Aparat Nikon Z 5 body można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Aparat Nikon Z 5 body za kwotę 4085 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 408.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Aparat Nikon Z 5 body Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Aparat Nikon Z 5 body, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Aparat Nikon Z 5 body w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Nikon Z 5 + FTZ.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Aparat Nikon Z 5 body?

Najtaniej Aparat Nikon Z 5 body można było kupić za 3999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Aparat Nikon Z 5 body aktualnie?

Aktualna cena Aparat Nikon Z 5 body wynosi 4085 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Aparat Nikon Z 5 body?

Według serwisu Ceneo, Aparat Nikon Z 5 body posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Sony Alpha A7 II + 28-70mm.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.