Historia ceny i opinie o Andis TS-2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Andis TS-2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 358.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 358.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Andis TS-2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Andis TS-2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Andis TS-2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 358.99 (wykryta w dniu: 2024-02-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 358.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Andis TS-2

Maszynka do golenia Andis TS-2 to profesjonalne narzędzie do precyzyjnego golenia, wyposażona w baterię litowo-jonową oraz hipoalergiczną folię. Możliwa jest praca zarówno z przewodem, jak i bezprzewodowo, przez 80 minut bez konieczności ładowania. Kolor szary, uchwyt gumowany, w zestawie stacja ładująca i komplet 11 nasadek. Produkt objęty gwarancją na terytorium Polski, choć folia i głowice tnące nie podlegają gwarancji. Idealna do wykańczania i golenia na gładko, niedostępna możliwość mycia pod wodą.

Gdzie kupić Andis TS-2

Według naszych danych Andis TS-2 można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Andis TS-2 za kwotę 358.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Andis TS-2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Andis TS-2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Andis TS-2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka PHILIPS Series 3000 S3242/12.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Andis TS-2?

Najtaniej Andis TS-2 można było kupić za 358.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🏷️ Jaka jest cena Andis TS-2 aktualnie?

Aktualna cena Andis TS-2 wynosi 358.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Andis TS-2?

Według serwisu Ceneo, Andis TS-2 posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Masażer do ciała Garett Beauty Powerful Mini szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.