Historia ceny i opinie o Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 579 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 579 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 4opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 579 zł (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-26) wynosi 579 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy

Według naszych danych Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Amazon Kindle Oasis 3 32GB (bez reklam) Złoty (B07L5K4TG3).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy?

Najtaniej Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy można było kupić za 579 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy aktualnie?

Aktualna cena Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy wynosi 579 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy?

Według serwisu Ceneo, Amazon Kindle Paperwhite 4 32GB śliwkowy posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.