Historia ceny i opinie o Amazfit T-REX Zielony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Amazfit T-REX Zielony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 349.99.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 19.01.2024.

Cena Amazfit T-REX Zielony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Amazfit T-REX Zielony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Amazfit T-REX Zielony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-19) wynosi 349.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Amazfit T-REX Zielony

Według naszych danych Amazfit T-REX Zielony może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Amazfit T-REX Zielony za kwotę 349.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Amazfit T-REX Zielony Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Amazfit T-REX Zielony, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Amazfit T-REX Zielony w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek do kawy Gaggia MD15.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Amazfit T-REX Zielony?

Najtaniej Amazfit T-REX Zielony można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Amazfit T-REX Zielony aktualnie?

Aktualna cena Amazfit T-REX Zielony wynosi 349.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Amazfit T-REX Zielony?

Według serwisu Ceneo, Amazfit T-REX Zielony posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B DB4510 Disney Auta.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.