Historia ceny i opinie o Amazfit GTS 2E Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Amazfit GTS 2E Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Amazfit GTS 2E Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Amazfit GTS 2E Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Amazfit GTS 2E Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Amazfit GTS 2E Czarny

Amazfit GTS 2E Czarny to smartwatch zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, który łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność i elegancki design. Wyposażony w Bluetooth, posiada 1,65-calowy ekran, a jego bateria o pojemności 246mAh zapewnia długotrwałe użytkowanie, nawet do 14 dni typowego użycia lub 24 dni przy podstawowym użytkowaniu. Zgodny z systemami Android i iOS, oferuje szereg przydatnych funkcji takich jak GPS, wodoodporność, pulsometr, krokomierz, jakość snu czy pulsoksymetr (SpO2) oraz wygodny silikonowy pasek. Amazfit GTS 2E posiada inteligentny asystent głosowy, umożliwia obsługę 90 trybów ćwiczeń, automatycznie rozpoznaje rodzaj aktywności i monitoruje stan zdrowia za pomocą systemu oceny PAI. Idealny dla osób aktywnych i dbających o zdrowie, którzy cenią sobie wygodę i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

Gdzie kupić Amazfit GTS 2E Czarny

Według naszych danych Amazfit GTS 2E Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Amazfit GTS 2E Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Amazfit GTS 2E Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Amazfit GTS 2E Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Amazfit GTS 2E Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Fenix 6 Srebrny (0100215800).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Amazfit GTS 2E Czarny?

Najtaniej Amazfit GTS 2E Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Amazfit GTS 2E Czarny aktualnie?

Aktualna cena Amazfit GTS 2E Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Amazfit GTS 2E Czarny?

Według serwisu Ceneo, Amazfit GTS 2E Czarny posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Garmin Instinct Esports Czarny (0100206472).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.