Historia ceny i opinie o Amazfit GTS 2 Szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Amazfit GTS 2 Szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 267.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Amazfit GTS 2 Szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Amazfit GTS 2 Szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Amazfit GTS 2 Szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 267 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Amazfit GTS 2 Szary

Amazfit GTS 2 Szary to stylowy i wysokiej jakości smartwatch damski, który łączy w sobie efektowny design i funkcjonalność. Wykonany ze stopu aluminium z wyświetlaczem pokrytym powłoką węglową DLC, jest lekki i odporny na zadrapania. Oferuje 12 profili sportowych i czujnik SpO2 do monitorowania saturacji krwi oraz 24-godzinny pomiar tętna, jakości snu i poziomu stresu. Współpracuje z systemem oceny zdrowia PAI, umożliwiając szczegółowy wgląd w stan zdrowia. Posiada modułowe pokrętło informacyjne do dostosowywania preferowanych funkcji i umożliwia personalizację tarczy za pomocą wybranych obrazów lub zdjęć. Z 7-dniową żywotnością baterii i wodoodpornością, Amazfit GTS 2 jest gotowy towarzyszyć w codziennych aktywnościach i treningach.

Gdzie kupić Amazfit GTS 2 Szary

Według naszych danych Amazfit GTS 2 Szary można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Amazfit GTS 2 Szary za kwotę 349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Amazfit GTS 2 Szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Amazfit GTS 2 Szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Amazfit GTS 2 Szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Gino Rossi Złoty (SW014-4).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Amazfit GTS 2 Szary?

Najtaniej Amazfit GTS 2 Szary można było kupić za 267 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Amazfit GTS 2 Szary aktualnie?

Aktualna cena Amazfit GTS 2 Szary wynosi 349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Amazfit GTS 2 Szary?

Według serwisu Ceneo, Amazfit GTS 2 Szary posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Garett Kids 4You niebieski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.