Historia ceny i opinie o Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 319.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 64.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 319 (wykryta w dniu: 2023-02-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny

Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny to stylowy smartwatch dla kobiet i mężczyzn, który oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak GPS, wodoodporność i pulsometr. Posiada 1,39-calowy wyświetlacz Always-On, który pozwala na ciągłe wyświetlanie czasu bez konieczności aktywowania innych funkcji, co jest idealne dla tych, którzy chcą być na bieżąco z każdą ważną chwilą. Urządzenie posiada pojemną baterię 471mAh oraz współpracuje z systemami Android i iOS. Dodatkowo, Amazfit GTR 2 oferuje monitorowanie nasycenia krwi tlenem, co jest kluczowe dla utrzymania dobrego zdrowia, szczególnie podczas intensywnej aktywności fizycznej. Zegarek również obsługuje dogłębne monitorowanie snu, rejestrując różne fazy snu oraz analizując jakość oddychania w nocy, co pozwala na poprawę jakości snu. Jego pasek wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, co gwarantuje wygodę i trwałość użytkowania.

Gdzie kupić Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny

Według naszych danych Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny za kwotę 399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 64 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Amazfit GTR 3 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny?

Najtaniej Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny można było kupić za 319 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-16.

🏷️ Jaka jest cena Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny wynosi 399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Amazfit GTR 2 Czarno-Srebrny posiada 64 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny GARMIN Fenix 7 Srebrno-szary (100254001).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.