Historia ceny i opinie o Airfryer Zeegma Knapper

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Airfryer Zeegma Knapper był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Airfryer Zeegma Knapper

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Airfryer Zeegma Knapper. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Airfryer Zeegma Knapper, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Airfryer Zeegma Knapper

Airfryer Zeegma Knapper to niskotłuszczowa frytownica o mocy 1400 W i pojemności 3,2 L, która umożliwia przygotowanie smacznych i zdrowych potraw bez użycia oleju dzięki technologii cyrkulacji gorącego powietrza Quick Air. Urządzenie oferuje szeroki zakres temperatur od 60 do 200°C, które można regulować za pomocą przycisków, a nagrzewanie do maksymalnej temperatury trwa tylko minutę. Frytkownica jest łatwa w czyszczeniu dzięki teflonowej pokrywie elementów misy i kosza, które można myć w zmywarce. Design urządzenia jest uniwersalny, pasujący do każdej kuchni, a antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilną pracę. Czytelny ekran LCD wyświetla najważniejsze informacje, a dotykowe przyciski ułatwiają obsługę. Knapper posiada również funkcję automatycznego wyłączenia po określonym czasie, co zabezpiecza przed przegrzaniem potraw.

Gdzie kupić Airfryer Zeegma Knapper

Według naszych danych Airfryer Zeegma Knapper może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Airfryer Zeegma Knapper za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Airfryer Zeegma Knapper Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Airfryer Zeegma Knapper, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Airfryer Zeegma Knapper w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BRAUN IPL Silk Expert Pro 5 PL5014.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Airfryer Zeegma Knapper?

Najtaniej Airfryer Zeegma Knapper można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Airfryer Zeegma Knapper aktualnie?

Aktualna cena Airfryer Zeegma Knapper wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Airfryer Zeegma Knapper?

Według serwisu Ceneo, Airfryer Zeegma Knapper posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Dron Syma X30 szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.