Historia ceny i opinie o Active Band E18 Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Active Band E18 Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 139.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 139.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Active Band E18 Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Active Band E18 Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Active Band E18 Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 139.99 (wykryta w dniu: 2023-07-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 139.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Active Band E18 Srebrny

Według naszych danych Active Band E18 Srebrny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Active Band E18 Srebrny za kwotę 139.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Active Band E18 Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Active Band E18 Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Active Band E18 Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Wahl Legend 5 Star.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Active Band E18 Srebrny?

Najtaniej Active Band E18 Srebrny można było kupić za 139.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-16.

🏷️ Jaka jest cena Active Band E18 Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Active Band E18 Srebrny wynosi 139.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Active Band E18 Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Active Band E18 Srebrny posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny 70mai Czarny Smartwatch Zegarek sportowy Maimo Watch R + Niebieski wymienny pasek.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.