Historia ceny i opinie o 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 339.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 339.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 23.01.2024.

Cena 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 339 (wykryta w dniu: 2023-10-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 339. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage

Według naszych danych 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage za kwotę 339 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage Opinie

Sprawdź również historia ceny Etui skóra Blow GPS 43FBT.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage?

Najtaniej 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage można było kupić za 339 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-27.

🏷️ Jaka jest cena 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage aktualnie?

Aktualna cena 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage wynosi 339 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage?

Według serwisu Ceneo, 8Sinn Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K 6K Half Cage posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny XREC Maska do Nurkowania / Pływania z Mocowaniem do GoPro 7 6 5 4 3+ 3 2 / SJCAM / Xiaomi.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.