Historia ceny i opinie o Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2479 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2400 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 337opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2479 zł (wykryta w dniu: 2022-01-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-06-14) wynosi 2400 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Według naszych danych Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 337 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Smartwatch Samsung Galaxy Watch SM-R810 42mm (Czarny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2?

Najtaniej Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 można było kupić za 2479 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-01-26.

🏷️ Jaka jest cena Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 aktualnie?

Aktualna cena Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 wynosi 2400 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-06-14.

🗣️️ Jakie są opinie o Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2?

Według serwisu Ceneo, Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 posiada 337 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.